Ons team

ONTMOET HET KIES HET NIEUWE JERSEY-TEAM

Headshot van Wes Mathews

Wesley Mathews

President en Chief Executive Officer
609.297.2186

JEN LENHARDT

Chief Administrative Officer
609.297.1423
jlenhardt@choosenj.com

Catherine Scangarella

Chief Business Development Officer
609.297.2203
cscangarella@choosenj.com

Sectorleider: Offshore Wind

Business Development

Ryan vos

Bedrijfsontwikkelaar
609.269.2035
rfox@choosenj.com

Sectorleider: productie, opslag en logistiek en voedsel en drank

Phil Loureiro

Bedrijfsontwikkelaar
609.297.2194
ploureiro@choosenj.com

Sectorleider: Life Sciences

Bill Noonan

Business Development Director
609.297.2192
wnoonan@choosenj.com

Sectorleider: schone energie, film en media, financiële diensten en technologie

Rena Sherman

Onderzoeksmanager
609.297.2197
rsherman@choosenj.com

Marketing

Voltaire Capellan

Marketing Assistant
609.297.2194
vcapellan@choosenj.com

Carly Wronko

Directeur Marketing
609.297.2189
cwronko@choosenj.com

Danielle Rexrode

Marketing Coordinator
609.297.2198
drexrode@choosenj.com

Operations

Blanco hoofdfoto

Yostina Adly Roman

Boekhouder
609.297.1424
yadlyroman@choosenj.com

Hoofdfoto van Brady O'Connor

Brady O'Connor

Project Manager
609.297.2036
boconnor@choosenj.com

SHELLEY FRANKLIN

Executive Assistant
609.297.2186
sfranklin@choosenj.com

Mariel Kokotajlo

Directeur van Ontwikkeling
609.297.2187
mkokotajlo@choosenj.com

OMAR TODD

Accounting Manager
609.297.2195
otodd@choosenj.com

STAGES

Ahmed Bajwa

Stagiair onderzoeksanalist
abajwa@choosenj.com

New Jersey Europa Centrum

Sebastian Gerlach, vertegenwoordiger van het New Jersey Europe Center

Sebastian Gerlach

Vertegenwoordiger
+49 30 2579 1125
sgerlach@choosenj.com

Saurabh Khanna, vertegenwoordiger, New Jersey India Center

Saurabh Khanna

Vertegenwoordiger
+1 437 983 8483
+91 98 1183 8483
skhanna@choosenj.com

New Jersey INdia Centrum

Tarun Gupta, vertegenwoordiger, New Jersey India Center

Tarun Gupta

Vertegenwoordiger
+91 124 431 4960
njic@choosenj.com

Ashwin Merchant, vertegenwoordiger, New Jersey India Center

Ashwin-handelaar

Vertegenwoordiger
+91 124 431 4960
amerchant@choosenj.com

WAT KAN KIEZEN New Jersey VOOR JOU DOEN?

Verhuis- en uitbreidingsservices

We bieden op maat gemaakte RFI-reacties, demografische gegevens, gedetailleerde marktbeoordelingen en andere gratis bedrijfsverplaatsings- en uitbreidingsdiensten. Wanneer uw bedrijf ervoor kiest om in New Jersey te groeien, helpen we u ook om uw goede nieuws bekend te maken.

Sitebezoeken

We zorgen ervoor dat uw zoektocht naar onroerend goed naadloos verloopt, zodat u de site vindt die het beste aansluit bij uw verhuis- of uitbreidingsbehoeften.

Economische ontwikkelingsverbindingen

Onze publieke en private partners bieden een breed scala aan diensten. Van samenwerking op het gebied van onderzoek in het hoger onderwijs tot regelgevende en juridische bijstand tot training van personeel, ze zorgen ervoor dat je een soepele landing hebt.

Mariel Kokotajlo
Directeur van Ontwikkeling
Jen Lenhardt
Chief Administrative Officer