Gouverneur Murphy tekent een uitvoeringsbesluit tot oprichting van de New Jersey-India Commission

Gouverneur Murphy bezoekt Hsinchu Biomedical Science Park voor ondertekening van een MOU tussen BioNJ en Taiwan BIO

Gouverneurskantoor en kies New Jersey | Persbericht

Zhubei-stad, Taiwan – Gouverneur van New Jersey, Phil Murphy, bezocht het Hsinchu Biomedical Science Park in Taiwan tijdens de door de gouverneur van Choose New Jersey geleide economische missie naar Oost-Azië, waar hij de ondertekening vierde van een Memorandum of Understanding (MOU) tussen brancheverenigingen voor biowetenschappen BioNJ en Taiwan BIO.

“Met dit Memorandum of Understanding openen we een nieuwe communicatielijn tussen onderzoekers en leiders uit de industrie die werken op het snijvlak van wetenschap en geneeskunde, zowel in Taiwan als in New Jersey”, aldus Gouverneur Murphy. “Door onze slimste geesten samen te brengen, hebben we niet alleen het potentieel om nieuwe ontdekkingen te ontsluiten, maar gaan we ook nieuwe economische kansen creëren voor onze gezinnen en werknemers.”

Het MOU tussen de toonaangevende life sciences-verenigingen in New Jersey en Taiwan heeft tot doel de samenwerking tussen de twee organisaties te bevorderen om life sciences-bedrijven in beide regio's te ondersteunen.

“Veel bedrijven in Taiwan en de VS, en zeker in New Jersey, zijn langdurige en gevestigde strategische partnerschappen aangegaan”, aldus Debbie Hart, president en CEO van BioNJ. “Allianties, zoals die tussen BioNJ en Taiwan BIO, zijn belangrijk bij het bevorderen van nieuwe zakelijke kansen en onderzoekssamenwerkingen. We kijken ernaar uit om onze leden samen te brengen om de life sciences-industrie als geheel te ondersteunen – en uiteindelijk nieuwe medische innovatie naar patiënten over de hele wereld te brengen.”

BioNJ is de branchevereniging voor life sciences voor New Jersey en vertegenwoordigt al bijna 30 jaar bijna 400 op onderzoek gebaseerde life sciences-organisaties in het ecosysteem van de gezondheidszorg, van de grootste biofarmaceutische bedrijven tot start-ups in een vroeg stadium. 

“Er wordt verwacht dat de synergieën zullen worden gemaximaliseerd met deze versterkende samenwerking tussen Taiwan BIO en BioNJ,” aldus Chung-Hsiun Herb Wu, Ph. D., voorzitter van Taiwan BIO. “De biomedische sectoren van zowel de Verenigde Staten als Taiwan zouden baat hebben bij deze link; op hun beurt zullen, met de gezamenlijke inspanningen van de industrie, de academische wereld en de overheid, de groei van de economie en de verbetering van de volksgezondheid zeker worden vergemakkelijkt.”

Taiwan BIO is een non-profitorganisatie die in 1989 werd opgericht door leden uit de industrie, de academische wereld en functionarissen in Taiwan.

Verslaggevers die geïnteresseerd zijn in de economische missie in New Jersey, Oost-Azië, kunnen contact opnemen met Mahen Gunaratna (mahen.gunaratna@nj.gov) en Ingrid Austin (iaustin@choosenj.com) of bezoek gekozenj.com/EastAsiaMission voor meer informatie.

Over Kies New Jersey, Inc.

Choose New Jersey is de belangrijkste non-profitorganisatie voor economische ontwikkeling in New Jersey. We stimuleren het scheppen van banen en trekken kapitaalinvesteringen aan om de economie van New Jersey te laten groeien. We brengen New Jersey wereldwijd op de markt als de beste staat in de Verenigde Staten om te wonen, werken en recreëren, en we begeleiden bedrijven bij het opzetten of uitbreiden van hun activiteiten hier. Ons team, ondersteund door een netwerk van overheidsinstanties en particuliere partners, biedt gratis, vertrouwelijke hulp om bedrijven te begeleiden bij het opzetten van activiteiten in New Jersey. Ga voor meer informatie naar Choosej.com.

Klik hier om het persbericht in het Chinees te lezen.

Klik hier om het persbericht van het kantoor van de gouverneur te lezen.

WAT KAN KIEZEN New Jersey VOOR JOU DOEN?

Verhuis- en uitbreidingsservices

We bieden op maat gemaakte RFI-reacties, demografische gegevens, gedetailleerde marktbeoordelingen en andere gratis bedrijfsverplaatsings- en uitbreidingsdiensten. Wanneer uw bedrijf ervoor kiest om in New Jersey te groeien, helpen we u ook om uw goede nieuws bekend te maken.

Sitebezoeken

We zorgen ervoor dat uw zoektocht naar onroerend goed naadloos verloopt, zodat u de site vindt die het beste aansluit bij uw verhuis- of uitbreidingsbehoeften.

Economische ontwikkelingsverbindingen

Onze publieke en private partners bieden een breed scala aan diensten. Van samenwerking op het gebied van onderzoek in het hoger onderwijs tot regelgevende en juridische bijstand tot training van personeel, ze zorgen ervoor dat je een soepele landing hebt.

Ingrid Austin
PR & Communicatie Manager